Çarpışma 14. Yeni Bölümü Ne Zaman? 14 Mart Show TV Yayın Akışı

0
45

14 Mart Show TV gösterim akışında yer almayan Çarpışma bu akşam niçin yok? Çarpışma 14. Yeni bölüm ne süre yayınlanacak? Çarpışma dizisinin takipçileri dizinin yeni kısmınü merakla bekliyordu. Ancak dizinin yeni bölümünü bekleyenlere kötü haber geldi. Sevilen dizi 14 Mart akşamında ekrana gelmeyecek. 14 Mart’ta 21:00’da Cumhurbaşkanı ile Özel programı yayınlanacak. İşte dizinin son bölümde yaşananlar ve detaylar.

Show TV 14 Mart gösterim akışında Çarpışma niçin yok? Çarpışma 14. Yeni bölüm ne vakit yayınlanacak sorusuna dizinin takipçileri yanıt arıyor. Zira, Çarpışma dizisinin yeni bölümü Show TV gösterim akışı içerisinde gözükmüyor. Sevilen dizi 14 Mart akşamında ekrana gelmeyecek. 14 Mart’ta 21:00’da Cumhurbaşkanı ile Özel programı yayınlanacak. Son bölümde Kadir, kapıyı açan kişiye “burada siz mi oturuyorsunuz” dedi. Bu arada Asiye zil sesini duyduğu anda mevzuşulanları duydu ve kapıya doğru ilerledi. Asiye, “Ben sana söylemiştim. Bir gün o kapı çalacak demiştim. Oğlumu içeri al” dedi. İşte Çarpışma dizisinde son bölümde yaşananlar…

ÇARPIŞMA BU AKŞAM YOK MU?

Çarpışma dizisi izleyicileri bu akşam yeni kısmın yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyorlar. Sevilen dizi 14 Mart akşamında yayınlanmayacak. 14 Mart’ta 21:00’da Cumhurbaşkanı ile Özel programı ekrana gelecek.

ÇARPIŞMA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizinin yeni bölümünün 21 Mart Perşembe akşamı yayınlanması bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kıvanç Tatlıtuğ’un hayat verdiği Kadir annesinin evine gitti. Nefeslerin tutulduğu bu sahnede izleyicilerin heyecanla beklediği karşılaşma yaşandı. Kadir ve annesi nihayetinde karşı karşıya geldiler.

Kadir, kapıyı açan kişiye “burada siz mi oturuyorsunuz” dedi. Bu arada Asiye zil sesini duyduğu anda mevzuşulanları duydu ve kapıya doğru ilerledi. Kapıyı açan kişi Kadir’e “Hayır yani evet burada yaşıyorum ama ev sahibi ben değilim” cevabını verdi.

Kadir ise, “Burada kim oturuyorsa onu çağırır mısınız?” dedi. Kapıyı açan hanım “Kim geldi diyeyim?” söylediğinde Kadir, “Kadir Adalı” dedi. Kadın beklemesini söyleyince Kadir “Yusuf geldi deyin” dedi. Hanım kesin olmak için “Kim geldi diyeyim” dedi. Kadir yeniden “Yusuf. Oğlu Yusuf geldi” dedi. Asiye bu sözleri duyduğunda çok heyecanlandır. Asiye, “Ben sana söylemiştim. Bigün o kapı çalacak demiştim. Oğlumu içeri al” dedi.

Bu arada Aylin ile beraber bankta oturan Zeynep’in yanlarına Veli geldi. Aylin sevinçle Veli’ye sarıldı. Aylin Veli’nin yüzüne baktığında ona iyi olup olmadığını sordu. Veli “İyiyim, merak etme” dedi. Aylin Veli’ye “Anne olmak ne demek biliyor musun” diye sorunca çok şaşırdı. Aylin’e anne olmanın esirgemez olmak olduğu cevabını verdi. Zeynep, Aylin’in elinden tutarak Veli’nin yanından kalkıp gittiler. Veli, Aylin’e el salladı ve peşinden, “Sevdiklerinin mutlu olması için sevmediklerine katlanmaktır” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here