Burçlara Göre Evlilik ve Düğün Hayalleri

0
29

Astroloji pek çok kadının ilgilendiği önemli bir alandır. İlk buluşmalarda partnerini tanımaya çalışan kadın erkeğin burcunu öğrenmektedir. Evlilik yapmaktan önce astrolojiyi hiçe saymamak evlilikte burç uyumu analizi yapmak mantıklı bir davranış olacaktır.

Koç burcu kadını

Eğlence, çılgınlık, coşku ister… Düğünün de en az hayatı kadar coşku verici olması ve ayaklarını yerden kesmesi gerekir.

Hayalindeki balayı: Uzak doğu ülkeleri veya alışverişten uzak olmayan bir küçük ada tatili.

Düğün hediyesi: Koç kadınına asla bir tava hediye etme cesareti göstermeyin! İç çamaşırı, gecelik gibi eğlenceli alternatifler hoşuna gider.

Eş olarak Koç: Eğer ortada her şeyi yapabilen bir süper kadın varsa, bu bir koç kadınıdır. Çoğu zaman meydan okumayı ve mücadele etmeyi sever.

Boğa burcu kadını

Karanlık, mumlarla ve çiçeklerle süslü bir ortam tabii biraz da romantizm olan bir yerde evlenmek ister.

Hayalindeki balayı: Okyanusta açılan lüks bir gemi seyahati veya teknolojiden uzak bir adada balayını geçirmek ister.

Düğün hediyesi: Boğa kadınları şık mutfaklardan hoşlanır. Bu yüzden ona düğün hediyesi olarak her şeyden iki tane alın.

Eş olarak Boğa: Her şeyden önce Boğa kadınları kendilerini güvende hissetmek isterler. Eğer finansal olarak bu güven sağlanırsa, kendisi bunu fak edecek ve geri kalan işlerle ilgilenecektir. Fakat bu Boğa kadının para kazanmayacağı anlamına gelmemelidir.

İkizler burcu kadını

Müziği, dansı ve egzotik kokteylleriyle adından söz ettirecek tam bir parti şeklinde bir düğün ister. İkizler, diğer burçların arasında en kozmopolit an olanıdır.

Hayalindeki balayı: İkizler kadını için nerede olduğundan çok, ne kadar rahat ettiği önemlidir. Dolayısıyla, rahat edeceği, hizmette kusur edilmeyen lüks bir tatil köyü onun balayı hayalidir.

Düğün hediyesi: Asırlar boyu pırlanta kalıcı bir simgesidir aslında. Sevdiklerinize dostlarınıza sürpriz hediye olarak pırlanta takı almak isteyebilirsiniz..

Eş olarak İkizler: Diğer burçların arasında en kozmopolitan olanıdır. Sizi ihtiyacınız olan bütün önemli insanlarla tanıştırabilir. Ayrıca, harika bir dosttur. Sır saklar ve elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışır.

Yengeç burcu kadını

Geleneksel olanı sever Bir kır düğünü tam yengeç kadınına göredir. Eğer bir Yengeç kadınına aitseniz bu onun hayatıdır.

Hayalindeki balayı: Yunanistan’da pembe bir villada kalp şeklindeki yataklar Yengeç kalplerini ısıtacak bir balayı hayalidir.

Düğün hediyesi: Yengeç kadınına düğün hediyesi olarak yumuşak beyaz keten çamaşırlar, ince işlenmiş masa örtüleri, sofra takımı, kristal şarap bardakları alabilirsiniz.

Eş olarak Yengeç: Eğer bir Yengeç kadınına aitseniz bu onun hayatıdır. Reddedilmeyi bilmez ve hayatından gitmemeniz için önünüze bütün engelleri koyar. Eğer yalnızsanız sizde sıcaklığını esirgemez ve kollarının arasına alır.

Aslan burcu kadını

Öncelikle medyayı bu düğünden haberdar etmek gerekir! Daha sonra iyi bir misafir listesiyle güzel bir gösteri hazırlanmalı.

Hayalindeki balayı: Aslan kadınının balayı hayali sadece çılgın bir romantik değil, aynı zamanda cömerttir de… Romantik ve lüks bir tatil köyü, Aslan kadınını mutlu etmek için yeterlidir.

Düğün hediyesi: El işlemeli altın gerdanlık, kolye veya bilezik ince işlemeli broşürler düğün hediyesi için idealdir.

Eş olarak Aslan: Kafese hapsedilmiş bir aslanın öfkeli ve sinsi bakışlarıyla karşılaştınız mı hiç? Eğer Aslan kadınına sınırlar çizmeye çalışırsanız, bu bakışla karşılaşacaksınız demektir.

Başak burcu kadını

Başak burcu için hiçbir şey yeteri kadar mükemmel değildir. Ancak basit bir düğünle bu özelliği ile kendisini kocasına daha çok sevdirir. Yetenekli ve kurnazdır.

Hayalindeki balayı: Başak kadını balayını küçük yaşından beri düşündüğü için tavsiye vermek anlamsız olacaktır.

Düğün hediyesi: Kolye bilezik, gerdanlık veya takı seti almanız gerektiği durumlarda kilosunu vermeniz gerekmektedir. Pratik eşyalardan uzak durun.

Eş olarak Başak: Mükemmeliyetçi ve zekidir. Üstelik bu özelliği ile kendisini kocasına daha çok sevdirir.

Terazi burcu kadını

15 kişinin davetli olduğu sahil kasabasında gerçekleşen sakin, sıcak ve samimi bir düğün…

Hayalindeki balayı: İtalyan tarzı evlerde şampanyalı brunchla geçirilen bir balayı Terazi kadınına göredir…

Düğün hediyesi: Terazi kadınına düğün hediyesi olarak yüzük çiçek veya hediye yerine bağışta bulunabilir ve bunu bilmesini sağlayabilirsiniz..

Eş olarak Terazi: Bir kere sizinle ilgilenmeye karar verdiyse, hak ettiğinizden daha nazik olur. Rahat, temiz, düzenli ve huzurlu bir ortam yaratır.

Akrep burcu kadını

Akrep kadını düğününü içgüdülerini paylaşmak ve kendini daha iyi tanımlamak için bir fırsat olarak görür. Akrep kadını bir kere ışığını size çevirdiyse gözleriniz kamaşabilir.

Hayalindeki balayı: Banyo, yatak, siyah saten çarşaflar… Yanında eşi olduğu sürece balayında nerede olduğunu fark etmez bile…

Düğün hediyesi: Akrep kadınına düğün hediyesi olarak ilginç, heyecan verici bir hediye verin. Örneğin tek taş mı, yoksa kalp şeklinde kocaman bir pırlanta mı?

Eş olarak Akrep: Bağımlı olmamak söz konusu bile değil. Fakat eğer hayatta kalmak istiyorsanız, en kötü huyu merhametsizlik olan Akrep kadınını sakın küçümsemeyin.

Yay burcu kadını

Resmi törenler Yay kadınlarına göre değildir. Büyük bir parti düzenlenebilir. Dürüst, sıcak, yardımsever ve mantıklı bir kişiliği vardır.

Hayalindeki balayı: Yay kadınının balayı hayali tırmanabileceği bir dağ veya beraber yüzebileceği bir yunusun olduğu yerdir.

Düğün hediyesi: Yay kadınına düğün hediyesinin ne olacağı önemli değildir. Önemli olan sevgi ile verilmesi… Aklınıza bir şey gelmediyse, hayvan veya bir spor eşyası olabilir.

Eş olarak Yay: Eğer kalbinizde, egonuzda bir yara varsa, Yay kadını bu yarayı ustalıkla sarar.

Oğlak burcu kadını

Oğlak kadını, eski adetlere sıkı sıkıya bağlıdır. Bir Oğlak kadını evde temizlik yapmak yerine iyi bir şirkette yönetici olur. Eğer eş olmaya karar vermişse de bu durum aile hayatında da değişmez ve mutlaka evde lider konumunu üstlenir

Hayalindeki balayı: Oğlak kadınının balayı hayali güzel, yeşillikle dolu, sessiz ve denize yakın olan herhangi bir yerdir.

Düğün hediyesi: Oğlak kadınını mutlu etmek istiyorsanız, mutlaka gümüşçüye uğrayın. Gösterişli olmadıktan sonra bayılacaktır!

Eş olarak Oğlak: Eğer eş olmaya karar vermişse de bu durum aile hayatında da değişmez ve mutlaka evde lider konumunu üstlenir.

Kova burcu kadını

Farklı ve devrimci Bir düğün ister kova kadını. Belki bir sirk çadırında veya boş bir yüzme havuzunda… Bir kere evliliğe ve anneliğe teslim olmuş olsa da, her zaman gizemli bir tarafları olacaktır.

Hayalindeki balayı: Kova kadınının balayı hayali eşine bağlıdır. Eşi ne yapmak isterse onu yapacaktır; kesinlikle bu konuyla ilgilenmediği için değil, her konu ilgisini çektiği için!

Düğün hediyesi: Kova kadınına yeni çıkan bir kitap, web tasarımı veya ilginç tasarımlı cep telefonlarını düğün hediyesi olarak alabilirsiniz. Teknoloji Kova kadının en büyük ilgi alanlarından birisidir.

Eş olarak Kova: Bunun yanında harika bir arkadaş ve partner olmakla beraber yaratıcılığı da ev ortamını renklendirecektir.

Balık burcu kadını

Şiirlerin okunduğu, renkli çelenklerin kabul edildiği romantik bir düğün Balık kadının hayalidir. Her şeyiyle eşinin yanında olacak başka bir kadın daha yoktur.

Hayalindeki balayı: Rüzgârda uçuşan saçlarının eşi tarafından okşandığı, birbirlerine öpücükler gönderdikleri en az düğün kadar romantik bir balayı.

Düğün hediyesi: Balık kadını pratiktir ve pratik bir kadın her zaman kullanabileceği hediyeler almayı sever.

Eş olarak Balık: Balık kadını eşiyle her konuda ilgilenir; onun problemlerini dinler ve çoğu zaman yararlı tavsiyeler verir. Fakat mutfakla arası pek iyi değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here