Britney Spears’ın Müzikali Geliyor

0
37

Spears, müzikalin onun için “hayalin gerçek olduğunu” söyledi.

Tiyatro sahibi James L. Nederlander, Salı günü, Bir ve Bir daha çok kez adı verilen ve yalnızca Britney Spears’ın popüler yaptığı şarkıları içeren yepyeni bir müzikal komedi duyurdu .

Ve Nederlander, Spears’ın şarkılarını gelecek hikayede kullanmakla kalmıyor, bununla birlikte hayatlarını pop starın müziğiyle tekrar şekillendirdiğini görecek olan Cinderella ve Snow White da dahil olmak üzere klasik masal karakterleri çevreında dönecek.

Gösteriyle ilgili bir basın bülteni, “en sıkıntılı sonları bulmakta kargaşalı, saygısız bir bakış, cazibeye ve seçimlere bakış:” Mutluluktan sonrasında Mutluluktan sonrasında “olarak nitelendirdi.

* Ahem * Ormanın içine titriyor!

Üç yıl süresince Nederlander ile yakın bir halde çalışan Spears, “Şarkılarımla müzikal bir müzik yapmak için çok heyecanlıyım – özellikle yetiştiğim, yetiştiğim kişiliklerle dolu büyülü bir dünyada yer edinen biri” şov için bir konsept geliştirmek için seneler.

“Bu benim için gerçek bir rüya!” dedi.

Jon Hartmere ( The Upside , Bare ) hikayesini yazacak, Kristin Hanggi ( Asırlar Kayası ) yönden görevli olacak ve Keone ve Mari Madrid (Justin Bieber’ın “Kendini Sev”; “Dans Dünyası”) koreografi ile görevlendirildi.

“Külkedisi varoluşsal bir kriz yaşıyor ve ünlü prenseslerin bir pozu var ve üvey annesi aslolan düşman,“ Hartmere New York Times’a yaklaşmakta olan projeden bahsetti. Bir araya geldi – sekizinci cüce – ve sistemi mutsuz olan bir anlatıcı, gözleri önünde sökülüyor. ”

Müzikalin karakterleri Betty Friedan’ın çığır açan kitabı The Feminine Mystique’yi okuduktan sonra hayatlarını değiştirdi .

Hartmere, “Bu hanımlar hermetik olarak mühürlenmiş bir dünyadalar ve arkasından çağıl fikirlere – ikinci ve üçüncü dalga feminizm – daha derinden girmeye başlıyorlar ve ayrıca hikayelerin bize iyi mi aktarıldığını ve normlarımızı nereden almış olduğumızı araştırıyorlar” Hartmere Times’a,

“fakat bununla birlikte süper keyifli ve keyifli” dedi.

13 Kasım’da gerçekleşecek açılışın ardından , 29 Ekim’de Chicago’daki James M. Nederlander Tiyatrosu’nda bir kere daha sahneye çıkacak .

Sınırlı Broadway öncesi katılım 1 Aralık’a kadar sürecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here