BİM Aktüel 26 Nisan 2 Mayıs Kampanyası / BİM Market Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu

0
35

BİM Aktüel Ürünler Kataloğunda” her hafta “BİM Market” üzerinden alışveriş yapan vatandaşlar için düzenli olarak yayınlanmaktadır. Birçok kişi “BİM katalog” yayınlandığı dönemde “ BİM de bu hafta ne var sorusunu soruyor?”  Halkın Çoğunluğuna hitap eden BİM Market her dönemde paylaştığı indirimli ve kampanyalı aktüel ürünler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye’de ortalama 6 Binin üzerine BİM Market bulunmaktadır.

BİM aktüel Cuma kampanyası bu hafta vatandaşı çok sevindireceğe benziyor indirimli ürünlere ev sahipliği yapıyor. BİM aktüel, yeni dönem kampanyasını 26 Nisan 2019 tarihinde başlattı. Haftanın indirim ürünlerini 3 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek. Nisan ayının son Cuma kampanyasını bizlerle paylaşan BİM aktüel, Ramazan ayının hazırlıklarına da şimdiden başladı diyebiliriz.

BİM aktüel 26 Nisan-2 Mayıs kampanya özel fırsatlarında bu hafta hangi ürünler satışa çıkarılacaktır? Bugünden itibaren satışlarına başlamış olan indirimli ürünleri BİM aktüel, ne zamana kadar indirim reyonlarında bulunduracak. BİM aktüel, kampanyası ile ilgili merak edilen tüm soruları yayınladığı aktüel ürün kataloğu ile cevaplıyor. Bizde sizleri aktüel kampanyalardan haberdar edebilmek amacıyla marketlerin aktüel indirimlerini sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. İşte Detaylar!

BİM AKTÜEL CUMA KAMPANYASI İNDİRİMLİ ÜRÜN KATALOĞU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here