Afyon Kocatepe Üniversitesi En Az Lise Mezunu 236 Memur Alımı Yapıyor

0
38

Afyon Kocatepe Üniversitesi 236 sözleşmeli memur alımı yapıyor. 4/B statüsü ile memur olarak istihdam edilmek üzere lise lisans mezunu 236 sağlık personeli alımı yapılacak. KPSS puan barajı bulunmuyor.

Afyon Kocatepe Üniversitesi En Az Lise Mezunu 236 Memur Alımı Yapıyor

Afyon Kocatepe Üniversitesi 236 sözleşmeli memur alımı yapacak. Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesinde 4/B statüsü ile memur olarak istihdam edilmek üzere lise lisans mezunu 236 sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

Yayınlanan ilana göre lisans mezunu 223 hemşire ve 1 eczacı ile lise mezunu 12 hemşire alınacak. Başvuru yapabilmek için lise ve lisans düzeyinde hemşirelik bölümü mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca, erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da tecilli olmak şartı bulunuyor.Genel başvuru şartları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, 2016 yılı KPSS sınavına girmiş olmak, güvenlik soruşturması ve / veya arşiv araştırması olumlu olmak, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak şeklinde belirtildi.Afyon Kocatepe Üniversitesi memur alımı için mülakat yapılmayacak olup, atamalar KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacak. Adaylar başvurularını ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) istenen belgelerle birlikte Afyon Kocatepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapabilecekler.

www.mymemur.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here